Sektory publiczne obsługiwane przez firmę EnergyOn

Wsparcie sektora publicznego często nie jest łatwym zadaniem. W zależności od instytucji specyfika instalowanych systemów jest inna. Potrzeby i kryteria, które muszą spełnić produkty i usługi również się różnią. Jednak firma EnergyOn potrafi sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom.

Usługi dla administracji publicznej

Usługi skierowane do administracji publicznej muszą być naprawdę wyspecjalizowane. Wiele z parametrów jakie muszą spełniać jest określona przez odpowiednie ustawy, rozporządzenia czy kryteria przetargów. Mamy jednak doświadczenie w takiej współpracy i wiemy jak sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom. EnergyOn dostarcza kompleksowe rozwiązania, w tym klimatyzację, serwerownie, układy zasilania gwarantowanego czy łączności. Wszystkie usługi są zawsze świadczone na najwyższym poziomie.

Usługi dla szpitali

Usługi świadczone dla szpitali, klinik czy innych budynków służby zdrowia muszą być solidne i niezawodne, ponieważ ich funkcjonowanie może być kwestią życia i śmierci. Zwłaszcza systemy działania awaryjnego muszą być zawsze sprawne. Nie chodzi tutaj bowiem o tymczasowy dyskomfort, czy utratę dostępu do jakiś danych. Bardzo często sprzęty pracujące w szpitalach podtrzymują pacjentów przy życiu i wyłączenie ich na kilka minut nie jest możliwe. Oferujemy też nowoczesne systemy klimatyzacji i wentylacji, które są w stanie skutecznie redukować ryzyko zakażenia drogą powietrzną.

Usługi dla policji i wojska

W sytuacjach awaryjnych liczymy na pomoc służb mundurowych. Jednak, by mogły one pomóc cywilom same muszą sprawnie funkcjonować. Z tego względu obiekty policji są zasilane przez zawodową sieć energetyczną. Niezbędne jest jednak uzupełnienie jej systemem zasilania gwarantowanego. Dzięki temu w przypadku awarii prądu funkcjonariusze wciąż mogą korzystać z niezbędnych urządzeń. Dodatkowo EnergyOn może zaoferować policji instalację kompleksowych systemów wentylacji i klimatyzacji, a także wyposażenie serwerowni, czy dostawę radiolinii.

Niezawodność jest jeszcze ważniejsza w przypadku wojska. Zdajemy sobie sprawę, że systemy zasilania muszą tutaj charakteryzować się niezwykła jakością, a jednocześnie są narażone na bardzo duże obciążenia mechaniczne i klimatyczne. Jednak w EnergyOn jesteśmy w stanie zapewnić produkty nawet dla tak wyjątkowego klienta, w tym: baterie, systemy zasilania gwarantowanego UPS dla serwerowni, budynków i łączności, ładowarki baterii czołgowych z certyfikatami NATO, systemy wentylacji, przenośne systemy zasilania łączności, czy kompleksowe wykonawstwo akumulatorni.

Usługi dla lotnisk

Przerwy w zasilaniu na lotniskach mogą wpłynąć na bezpieczeństwo ludzi tam przebywających. W celu zagwarantowania najwyższych standardów niezbędne są wysokiej jakości systemy zasilania gwarantowanego oraz systemy oświetleniowe pasów startowych. EnergyOn zapewnia takie produkty. Dodatkowo dostarczamy również systemy wentylacji, akumulatornie dla wózków widłowych, baterie, prostowniki oraz wiele innych niezbędnych produktów.

lotnisko

Usługi dla kolei

Niezależnie od tego czy myślimy o metrze, kolei klasycznej czy superszybkiej, możemy skorzystać z wielu rozwiązań firmy EnergyOn. Nie ważne, czy chodzi o budowę Data Center, remonty akumulatorni, czy o zakup agregatów prądotwórczych, zasilaczy i baterii kwasowych czy zasadowych, systemów zasilania dla telekomunikacji lub przetwornic DC/DC. Możliwości wykorzystania produktów firmy w branży kolejowej jest niezwykle szeroka. Zwłaszcza, że prócz produktów typowo dedykowanych usług dla branży kolejowej, klienci mogą też wybrać zastosowania z innych branż, jak chociażby instalację klimatyzacji.

pociąg

Usługi dla transportu miejskiego

Niezależnie, czy szukamy systemu zasilania dla podstacji trakcyjnych, czy centrów sterowania ruchem lub serwerowni, to EnergyOn będzie dla nas partnerem. Z tego względy transport miejski, zwłaszcza wykorzystujący trolejbusy i tramwaje, z chęcią korzysta z urządzeń firmy.